2006 yılından itibaren PIUSI, AdBlue® transferi, ölçümü ve yeniden doldurulması için ekipman pazarına girmiştir. AdBlue® için tüm PIUSI pompaları, sektörün en katı gereksinimlerine uygundur: güvenilir, güvenli ve en kaliteli ürünler. PIUSI Satış Bölge Müdürü Paolo Mecenero, özel ürün yelpazesini sunar.

PIUSI AdBlue® pompaları: sisteminizin kalbi için kaliteyi seçin
AdBlue® nedir ve neden özel ekipmanın aktarılmasını gerektirir?

AdBlue® su ve üre karışımı bir bileşiktir. Bir kez araçların katalizörüne enjekte edilen bir kimyasal sıvı, onu su partikülleri ve Azot içinde ayrıştırmak için Azot Oksitlerle etkileşime giren amonyak bileşeni sayesinde Azot Oksit emisyonlarını azaltır.

Kimyasal bir akışkan olduğu için özel malzeme ve yapı özellikleri gerektirir.

Tüm PIUSI ekipmanları , sektörün en katı gereksinimleriyle uyumludur : AdBlue®'yu güvenli bir şekilde aktarmak için güvenilir, güvenli ve en kaliteli ürünler.

İkonik PIUSI SUZZARABLUE POMPA AC ve PIUSI SUZZARABLUE POMPA DC'den başlayarak : dinamik contaları olmayan elektrik motoruyla donatılmış diyaframlı pompalar . Kendinden emiş yetenekleriyle birlikte güvenilir bir endüstriyel pompa elde etmeyi sağlarlar.

Dalgıç uygulamaya odaklanan PIUSI , SQUALO35'i geliştirdi : AdBlue® için özellikle dağıtım sistemleri için geliştirilmiş ve test edilmiş ilk dalgıç pompa .