AdBlue® aktarımı için güvenli, hacimsel ve zahmetsiz bir sistemle atölyenize veya servis istasyonunuza rekabet avantajı sağlayın.

EURO6 dizel motorların piyasaya sürülmesiyle, yol hareketinin yeni bir çağına etkin bir şekilde girdik. Böylece tüm araç üreticileri ve markaları daha çevreci ve çevreci motorlar üretmek zorunda kalmış; ayrıca Dieselgate skandalının bir sonucu olarak. Sürdürülebilirlik hedefini gerçekleştirmek için piyasaya AdBlue® sunuldu. AdBlue®, dizel araçların katalizörlerine enjekte edilen su ve üreden oluşan bir bileşiktir ve çevreye NOx emisyonlarının azaltılmasına yardımcı olur.

Bu nedenle, tüm zincir yeni teknolojiye uyum sağlamak zorundaydı: sadece üreticiler değil, aynı zamanda akışkan üreticileri, “tüketiciler” ve ayrıca atölyeler ve servis istasyonları .

Açıkçası, bu yenilik atölye ve “markasız” servis istasyonları (bir markaya doğrudan bağlı olmayan tüm istasyonlar) için çifte etki yarattı: bir yandan yeni bir işi temsil ediyor, diğer yandan özel ekipman ve sistemler kurmayı gerektiriyor. AdBlue® doldurmak için .

Ürün yelpazesi geniştir: en büyük istasyonlarda kurulu sabit dağıtıcılardan, çoğunlukla atölye ve küçük servis istasyonları tarafından kullanılan manuel çözümlere kadar.

PIUSI , 2006'dan beri küçük ve büyük tanklar için çeşitli çözümlerle AdBlue® sektörüne girmiştir :AdBlue® için PIUSI EL POMPASI ,SUZZARABLUE 3 BASIC ve SUZZARABLUE 3 PRO serisi, en yeni AMBROGIO'ya kadar .